חנויות איקומרס?

מדריך מתנה: להגדיל הכנסות בחנות האיקומרס שלכם:

10 אסטרטגיות פרקטיות (פשוטות וללא עלות) שיעזרו לך להגדיל את המכירות!

(באופן אורגני וללא פרסום ממומן)

לממש את הפוטנציאל של חנות האיקומרס שלך!​

המדריך ליצירת הכנסה קבועה

בעולם התחרותי של עולמות האיקומרס, הסתמכות על פרסום ממומן בלבד מותירה את החנות שלנו בסיכון. סיכון של שינוי באלגוריתם, שינוי במדיניות ולצערינו גם במצבי חירום לאומיים – ממש כמו עכשיו.

כדי להרוויח באמת, החנות שלנו צריכה הכנסות שאינן תלויות בהוצאות הפרסום הממומן ושלא נדבר על מיקסום את ימי המכירות של שופינג IL ובלו פרדיי (שם יותר טוב).

במדריך שלנו הבאנו עשר שיטות מעשיות להגדלת ההכנסה בחנות. בנוסף כמומחים לאוטומציות ואימיייל מרקטינג לחנויות איקומרס, שילבנו גם טיפים תוכלו להשתמש בדרכים האלו לשילוב חכם יותר בתוך אוטומציות ומיילים שיווקים שיעזרו לכם ליצור LTV משמעותי יותר, חווית לקוח טובה וכמובן – ליצור יותר מכירות.

אז בזמן שהקמפיינים מייצרים לך הכנסות – אנחנו מזמינים אותך להצטרף למסע כדי למקסם רווחים.

יש להזין את כתובת המייל אליה נשלח את המדריך:

הרשמתי מהווה הסכמה לקבלת מסרים מ-TOMLINSON מפעם לפעם.

איזה עסקים אנחנו מגדילים?

בואו לשתף איתנו פעולה ולהיות חלק ממאגר הלקוחות המרוצים שלנו!

אז מי אנחנו?

אנחנו גל ובן, ההורים של ארבל וגאיה, זוג בחיים ושותפים לעשייה. מעל 7 שנות ניסיון בעולמות האימייל מרקטינג, הקופי ו-UI/UX, ועשרות חברות בינלאומיות בתחומי ההייטק, התיירות והאיקומרס להן עזרנו ביצירת רווחים – לא מפחדים מאתגרים וכל חלום שלכם הוא מטרה בשבילנו. 

מאז שטומלינסון לפני קצת יותר מ-50 שנה את המציא הדואר האלקטרוני, המיילים – אנחנו יודעים שהם כאן כדי להישאר – כמעט ואין אדם שמחובר לרשת האינטרנט ללא כתובת מייל, אצל רובנו זו הדרך לקבל חשבוניות, לשלוח הודעות רשמיות, להתכתב עם מעסיקים ועמיתים, לשלוח קורות חיים וכמובן – להתחבר למותגים האהובים עלינו – ועל האחרון אנחנו שמחים!

ולשם כך הקמנו את TOMLINSON בה אנחנו עושים אימייל מרקטינג וכל תפקידנו הוא לעזור לחנויות איקומרס למקסם את הרווחיות בעשרות אחוזים בעזרת הניסיון העשיר שברשתינו בתחומי האוטומציה והדיוור ושילוב מודלי עבודה ייחודים ומותאמים לכל חנות אנו יודעים לייצר רווחיות גבוהה.